Licencje zawodników !

Komunikat klubu:

W związku z nowymi wymogami MZPN, dotyczącymi konieczności wyrabiania kart licencji zawodników biorących udział w rozgrywkach, w poniedziałek i wtorek (9-10 listopada) organizujemy akcję hurtowego robienia zdjęć naszym zawodnikom. Na stadionie będzie zorganizowane studio foto.
Karta będzie jedynym dokumentem uprawniającym do udziału w meczach MZPN. Zawodnik bez karty nie będzie brał udziału w rozgrywkach.
Wnioski o licencje dla wszystkich zawodników musimy składać do 15 listopada przez extranet.
Zdjęcia wykonywane będą w poniedziałek i wtorek, w godzinach 16:00 – 18:30 dla zawodników z grup dziecięcych i młodzieżowych i w godzinach 18:30 – 19:00 dla seniorów.
Można też dostarczyć zdjęcie w formie elektronicznej w formacie 294 x 234 px. Zawodników, którzy chcieliby skorzystać z tej formy, prosimy o przesyłanie zdjęć na adres klubu:mlksvictoria@o2.pl, z podaniem w treści maila imienia i nazwiska.
Zdjęcia dostarczone wcześniej w formie odbitki, do starych wniosków o karty chipowe są w tym momencie nieaktualne.
Akcja dotyczy tylko zawodników uprawnionych do rozgrywek MZPN.