Poznaliśmy rywali

Znani są nam przeciwnicy z którymi zmierzymy się w rundzie jesiennej. Będą nimi znane nam z poprzedniego sezonu drużyny KS Wesoła, UKS Varsovia, UKS 141 Warszawa a także 3 nowe zespoły UKS Błyskawica Warszawa. Junak Warszawa i Hutnik Warszawa. Liga na razie liczy 7 zespołów ale bardzo możliwe że MZPN jeszcze kogoś przydzieli do naszej grupy gdyż docelowo mają one liczyć po 8 zespołów. Nie zmienia to faktu że pierwszą kolejkę zaplanowano na 23 sierpnia ale my z wiadomych przyczyn przekładamy mecz na wrzesień. Następnie 27 sierpnia czeka nas pauza a w ostatni weekend sierpnia zmierzymy się na własnym boisku z drużyną Hutnika Warszawa. Gramy systemem mecz-rewanż już na jesieni więc na wiosnę 1 drużyna z ligi awansuje do I ligi Warszawskiej.