Podsumowanie rozgrywek w liczbach

Liczby nie kłamią i ciężko z nimi dyskutować, przyjrzyjmy się więc suchym faktom dotyczącym poczynań naszej MLKS Victorii Sulejówek 2000 w rozgrywkach II ligi Okręgowej-Warszawa gr.3:

W lidze rywalizowaliśmy z 5 drużynami: UKS Błyskawica Warszawa; UKS 141 Warszawa; MKS Polonia II Warszawa, AP Marcovia Marki oraz MKS Hutnik Warszawa

MLKS Victoria Sulejówek to jedyny zespół, który w ciągu całych rozgrywek nie odniósł żadnej porażki i pewnie wywalczył awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Victoria rozegrała 10 spotkań, w których 9-krotnie zwyciężyła i raz zremisowała, zdobywając 28 spośród 30 możliwych do zdobycia punków.

Zawodnicy Victorii 2000 zdobyli 31 bramek tracąc jedynie 11, co daje średnią ponad 3 strzelonych bramek na mecz przy nieco ponad 1 straconej(do poprawy). Tylko w 3 spotkaniach udało się zachować czyste konto i nie dopuścić do utraty bramki(do poprawy). Vicotria była mimo to zespołem, który w całej lidze stracił najmniej bramek, zdecydowanie wyprzedzając w tej kwestii konkurentów z innych zespołów.

Mecze na własnym stadionie (bramki): 17:4
Mecze na wyjeździe (bramki): 14:7

Bramki strzelone(I połowa): 13
Bramki strzelone (II połowa): 18

Bramki stracone(I połowa): 7
Bramki stracone (II połowa): 4

Victoria, aż 4-krotnie pierwsza traciła bramkę w meczu (3-krotnie odwracając losy spotkania na swoją korzyść, a raz doprowadzając do remisu).

Przedziały czasowe, w których nasi zawodnicy zdobywali bramki:
1'-20' (5)
21'-40' (8)
41'-60' (5)
61'-80' (13)

Przedziały czasowe, w których nasi zawodnicy tracili bramki:
1'-20' (4)
21'-40' (3)
41'-60' (2)
61'-80' (2)

Żółte kartki:8
Czerwone kartki: 2

Wkrótce, podsumowania dokonań indywidualnych.